Kandydat na Wójta Gminy Siepraw

Szanowni Mieszkańcy Gminy Siepraw

Po raz kolejny kandyduję na stanowisko Wójta Gminy i proszę o Wasze zaufanie i głosy dla kandydatów KWW Samorządny Siepraw. Zamierzam za Waszą akceptacją przez kolejną kadencję kontynuować prace dla zrównoważonego rozwoju wszystkich Naszych miejscowości.

Wójt, jako gospodarz gminy, powinien być osobą skuteczną, która potrafi wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje do wsparcia rozwoju naszej Małej Ojczyzny. Od lat dzięki Państwa zaufaniu dokładam wszelkich starań aby nasz dom, Gmina Siepraw, rozwijała się w sposób równoważony, ambitny i konsekwentny. Mam świadomość, że potencjał i siła naszej gminy tkwią w naszych mieszkańcach, w naszej tradycji, pracowitości i otwartości.

Oferuję swoje doświadczenie i wiedzę samorządową, skuteczność w bieżącej pracy i odważne sięganie po wsparcie zewnętrzne dla finansów Gminy. Pełniąc funkcję wójta zawsze starałem się wykorzystać to, co w nas najlepsze; łączyć młodość z doświadczeniem, tradycje z innowacyjnością. Jako samorządowiec jestem i pozostanę osobą gotową do współpracy z każdym, kto będzie chciał pracować na rzecz naszej gminy

Wierzę, że mając Wasze wsparcie możemy uczynić wiele „Wspólnie dla Naszej Małej Ojczyzny

Tadeusz Pitala


pitala tadeusz (2)_m

Lat 60, żonaty, dwoje dzieci, wykształcenie wyższe techniczne – absolwent Politechniki Krakowskiej, ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania funduszami i projektami Unii Europejskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Wyższej Szkole Administracji Hoff w Bawarii.  Do 1987 r. główny mechanik w Spółdzielni Metalowców „Przyszłość” w Świątnikach Górnych, w latach 1987-90 prowadził działalność gospodarczą. Obecnie urzędujący Wójt Gminy Siepraw, w samorządzie od 1990 roku. Zainteresowania: historia XX wieku.